NewStar FPMA-D700DDV - Desk mount for 2 LCD displays - black - screen size: 10"-24"
HTVA
=
TTC
Fabricant : Newstar
Modèle : FPMA-D700DDV
| Specifications courtesy of Icecat.biz |
| Colour of product |
Black |
| Depth |
13 cm |
| Height adjustment |
Yes |
| Height adjustment range |
0 - 700 mm |
| Maximum screen size compatibility |
68.6 cm (27") |
| Maximum weight (capacity) |
12 kg |
| Minimum screen size compatibility |
25.4 cm (10") |
| Number of displays supported |
2 |
| Rotation |
360° |
| Swivel angle |
180° |
| Tilt angle |
0 - 180° |
| VESA mounting interfaces |
75 x 75,100 x 100 mm |